Nieruchomości z regionu

Poszukamy nieruchomości Poszukamy nieruchomości

ATP-DS-221 Katowice, Panewniki - dom na sprzedaż

Galeria zdjęć

Opis

===========Katowice Panewniki!! Szeregówki w standardzie deweloperskim PLUS===========
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domów szeregowych , położonej w zielonej części Katowic- Panewniki.! Inwestycja już gotowa!!!!
W ofercie z 8-iu szeregówek, aktualne 4, w tym jedna skrajna ( 182m2 plus 457 działka).
W realizacji inwestycji zostało zastosowane nowoczesne rozwiązania, które wpływają na jej atrakcyjność i wyróżniają wśród konkurencji na rynku, na szczególną uwagę zasługują:
-Konstrukcja apartamentów została oparta na niskoenergetycznej keramzytowej technologii wznoszenia ścian, dodatkowo izolowanej 20cm warstwą styropianu, dzięki czemu ściany uzyskały doskonały współczynnik izolacyjności  U= 0,19 [W/m2K], czego dopełnieniem jest  3-szybowa stolarka aluminiowa, dzięki temu osiągamy możliwie najniższe koszty ogrzania domów.
- system Inteligentnego Domu firmy Delta Dore:
                  * zdalne sterowanie oświetlenia i rolet okiennych zewnętrznych
                  * zdalne sterowanie bramą garażową
                  *programowanie ogrzewania i ciepłej wody
                  *programowanie i sterowanie alarmem
Wszystkie funkcje dostępne poprzez kompatybilny programator wielofunkcyjny w formie ekranu dotykowego. Językiem komunikacji są ikony i język polski. Dodatkowo dostają Państwo dwa piloty do systemu alarmu z dwoma identyfikatorami oraz jeden pilot do sterowania oświetleniem i roletami. System można w przyszłości rozbudować o nowe funkcje, łącznie z pełnym sterowaniem i monitorowaniem systemu przez smartfon.
- Instalację centralnego ogrzewania opartą na kotłowni firmy  VIESSMANN VITODENS 242 F z zestawem 2 kolektorów słonecznych płaskich VITOSOL 100 z sterowaniem pogodowym, zasilającym dwa obiegi grzewcze: parter i piętro. 
Niestandardowe rozprowadzenie ciepła w budynku - płaszczyznowe, niskotemperaturowe. Na parterze w całości zastosowano ogrzewanie podłogowe, a na piętrze podłogowe i ścienne ( zrezygnowaliśmy całkowicie z tradycyjnych kaloryferów ). Dodatkowo w łazienkach zamontowano drabinko-suszarki.
- Rekuperację z Gruntowym Wymiennikiem Ciepła
Budynki zostały wyposażone w system mechanicznej wymiany powietrza-rekuperacji, wspomaganej przez gruntowy wymiennik ciepła, dzięki którym zapewniony został komfort stałej zadanej temperatura powietrza.
- System centralnego odkurzacza – cisza i komfort przy tak niezbędnej czynności jak sprzątanie.
 
Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Klient ma inne wymagania i inne potrzeby, dlatego standard wykończenia wnętrza apartamentów jest w gestii nabywcy – czyli to nabywca decyduje o rozmieszczeniu pomieszczeń w swoim domu. Projekt instalacji elektrycznej tworzony jest również wg indywidualnych preferencji. Możliwość wykończenia domu pod klucz, dysponujemy architektem oraz zgraną i solidną ekipą wykończeniową, dla wymagających klientów.

Cena sprzedaży domu w stanie deweloperskim ze wszystkimi wspomnianymi wyżej już rozwiązaniami 750 000tys,
Zapraszamy do oglądania!.
Arek
889 444 213
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Dane agenta

Imię i nazwisko Arkadiusz Chrabąszcz
Telefon komórkowy 889444213
art-property@wp.pl

Szczegóły oferty

Symbol oferty ATP-DS-221
Lokalizacja Katowice, Panewniki
Pow. całkowita [m2] 177,21 m²
Powierzchnia użytkowa [m2] 177,21 m²
Cena 750 000 PLN
Cena/m2 4232.27 PLN

Nieruchomość

Garaż w budynku
Okna nowe PCV
Powierzchnia działki [m2] 257 m²
Zagosp. działki zagospodarowana
Rodzaj domu szereg środkowy
Pozwolenie na użytkowanie tak
Stan budynku do wykończenia
Ogrodzenie działki częściowo ogrodzona
Tarasy taras duży

Pomieszczenia